نمایش سبد خرید من

نتیجه مصوبات سفر نوبخت به چهارمحال و بختیاری - اردل ناغان

نتیجه مصوبات سفر نوبخت به چهارمحال و بختیاری - اردل ناغان

0

محمدباقر نوبخت در تاریخ یکم شهریورماه امسال به چهارمحال و بختیاری سفر کرد، این سفر یک روزه مصوباتی داشت که مقرر شد توسط مسؤولان استانی انجام شوند تا در سفر آینده رئیس سازمان برنامه و بودجه به این استان از روند اجرا و چگونگی انجام آن‌ها بازدید شود.

 

ازجمله طرح‌های نیمه‌تمام که در سفر رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه به چهارمحال و بختیاری مصوب شد تکمیل قطعات سوم و چهارم راه‌آهن مبارکه-سفیددشت-شهرکرد، بهره‌برداری از کمربند شمالی شهرکرد تا پایان آبان‌ماه، چهارخطه شدن جاده شهرکرد-شلمزار-خوزستان، حفر تونل یک هزار و 600 متری و احداث جاده‌های گورمیزه در راه ارتباطی اردل-دوپلان، اختصاص اعتبار برای حفر تونل‌های چری و هونی در جاده شهرکرد-شلمزار-خوزستان در قطعه شهرکرد-شمس‌آباد، تکمیل جاده شهرکرد-ناغان-ایذه و ارتقای جاده ارمند-جوزستان ازجمله مصوبات حوزه راه و شهرسازی سفر نوبخت به چهارمحال و بختیاری بوده است.

 

حال بعد از گذشت تقریبا سه ماه از سفر محمدباقر نوبخت به چهارمحال و بختیاری کم و کیف پروژه‌های راه و شهرسازی مصوب این سفر را از سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی این استان جویا شدیم که در زیر آمده است.

 

حمید ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، گفت: مناقصه قطعه اول راه‌آهن مبارکه-سفیددشت-شهرکرد برگزار شده و پیمانکار مشغول به کار است، قطعه دوم این طرح قبلا انجام شده بود و مناقصه قطعه سوم برگزار شده و پیمانکار مشغول تجهیز کارگاه است.

 

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ایستگاه راه‌آهن مبارکه-سفیددشت-شهرکرد انجام گرفته و این ایستگاه در محل میدان قمر بنی‌هاشم(ع) شهرکرد انتخاب شد، ادامه داد: درخصوص پروژه کنارگذر شمالی شهرکرد، 3 کیلومتر از این پروژه آسفالت شده و عملیات اجرایی آن در دست اجرا است، آزادسازی 3 کیلومتر دیگر این پروژه انجام گرفته، پیمانکار انتخاب شده و در حال ابنیه‌سازی است.

 

وی با بیان اینکه در محور مواصلاتی شهرکرد-بروجن-لردگان آزادسازی‌ها در محل سفیددشت-فرادنبه انجام شده و برای مابقی آزادسازی‌ها نیز جلساتی پیش‌بینی شده تا انجام شود، این پروژه در سه‌راهی امام‌قیس پیشرفت خوبی دارد.

 

ربیعی خاطرنشان کرد: در خصوص محور شلمزار-شهرکرد، مناقصه قطعه اول این طرح انجام گرفته و در قطعات دیگر نیز پیمانکار مشغول به کار است، اراضی مستثنیات دخیل در اجرای این پروژه کارشناسی و با مردم برای توافق جلساتی برگزار شده است تا مشکل این محور نیز به‌زودی رفع شود.

 • کمپین جمع آوری زباله های سولگان
 • اقامت در شهر ناغان
 • فروش محصولات کشاورزی و دامپروری ناغان
 • ناغان نگین چهار محال بختیاری

  ناشر

  0 نظرات

   هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

  ارسال نظرات

  کاربر مهمان هستید ؟

  برای ثبت نظر وارد شوید


  هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

  ناغان نگین چهار محال بختیاری ... همین الان شروع کنید
  ناغان