نمایش سبد خرید من

اقامت در شهر ناغان

  • اقامت در شهر ناغان

اقامت در شهر ناغان

امروزه گردشگری به یکی از مسائل مهم در مکان های مختلف ایران و به خصوص در چهار محال و بختیاری به دلیل بکر بودن مناطق و داشتن طبیعت زیبا در منطقه ناغان در میان سبز کوه شده است که برای شما گردشگران عزیز اقامت گاههایی را در نظر گرفتیم که میتوانید برای گذراندن اوقات خود از این اقامتگاهها استفاده فرمائید .

خانه بومی سای دا با محیطی بسیار زیبا و سرسبز شامل یک حیاط بزرگ و دلباز، 4 اتاق به صورت 3 اتاق 15 متری با حداکثر ظرفیت 6 نفر و یک اتاق 24 متری با حداکثر ظرفیت 10 نفر می باشد که در مجموع ظرفیت اسکان و پذیرش حدودا 28 گردشگر را دارد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین مهمانان گرامی می بایست از سرویس بهداشتی ( 2 توالت ایرانی و یک توالت فرنگی ) و یک حمام داخل ساختمان به صورت مشترک استفاده نمایند. از جمله امکانات و خدماتی که اقامتگاه بوم گردی سای دا برای رفاه مسافران گرامی در نظر گرفته می توان به پارکینگ غیرمسقف، راهنمای محلی تورهای گردشگری، آشپزخانه عمومی با تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز آشپزی، سیستم گرمایشی و سرمایشی ( بخاری گازی، کولر آبی و پنکه رومیزی ) اشاره کرد.

اقامت در شهر ناغان

امروزه گردشگری به یکی از مسائل مهم در مکان های مختلف ایران و به خصوص در چهار محال و بختیاری به دلیل بکر بودن مناطق و دا ...

تعداد خواب 2

نظرات

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

ارسال نظر شما:

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

محصولات مرتبط

ناغان